Úžasné Recepty z Instagramu

Elektronická kniha

Úžasné Recepty z Instagramu je elektronická kniha vo formáte PDF, ktorá bola vytvorená pre náš Instagramový profil @uzasne_jedlo a je ZADARMO pre všetkých, ktorí milujú úžasné jedlo.

Je napísaná v slovenčine a v češtine, nakoľko autori receptov sú zo Slovenska aj z Česka. Preto sme sa rozhodli, že všetky recepty budú uvedené v pôvodnom znení, tak ako ich napísali autori.

Nájdete v nej recepty, fotografie a profily autorov receptov, ktorí prijali pozvanie do tejto knihy. Sú to ľudia, ktorí na Instagrame zdieľajú svoje kuchárske výtvory s ostatnými ľuďmi.

Recepty sú rozdelené podľa toho, či sa jedná o raňajky, obed, večeru alebo dezert. Vďaka rozdeleniu do kategórií a farebnému označeniu si vždy nájdete vhodný recept na vhodnú príležitosť.

Veríme, že sa vám naša kniha bude páčiť, a že pre vás bude zdrojom užitočnej inšpirácie a úžasného jedla, kedykoľvek a kdekoľvek to budete potrebovať.

Vaše @uzasne_jedlo

Úžasné Recepty z Instagramu

71

STRÁN

48

RECEPTOV

15

AUTOROV

2

NÁRODY

Vďaka PDF formátu sa vám kniha vždy zobrazí v najlepšej kvalite a na každom mobilnom zariadení.

mobilné zariadenia

Spoznajte autorov receptov

Adam, Aneta, Barbora, Dana, Ivana, Jakub, Katka, Marek, Monika, Petra Nela, Petra, Petr, Radka, Renata a Tatiana. Spoznajte ich vďaka osobným profilom v knihe a následne ich môžete sledovať aj na Instagrame.

Vychutnajte si úžasné recepty

V knihe nájdete 48 skvelých receptov na chutné jedlá, ktoré sú rozdelené do 4 hlavných kategórií a farebne označené, kvôli lepšej prehľadnosti. Vďaka tomu si vždy nájdete vhodný recept na vhodnú príležitosť.

1 - Raňajky

13

RAŇAJOK

2 - Obed

10

OBEDOV

Večera

10

VEČERÍ

Dezert

15

DEZERTOV

STIAHNITE SI E-KNIHU

ZADARMO

uzasne jedlo recepty

Úžasné Recepty z Instagramu

Ďakujeme našim partnerom,
ktorí podporili túto knihu.

Hlavný partner:

Reklamní partneri:

O našej knihe sa hovorilo aj
v éteri "Trnavského rádia".
Ďakujeme.

trnavske radio